Villem Accom - Next To The Adventure Spa Building!

  • Wi-Fi
  • Domácí zvířata nejsou povolena

Návštěvníci města Tallinn budou mít příjemné ubytování v apartmánu Villem Accom - Next To The Adventure Spa Building!.

Hosté mohou využít kompletní kuchyně poskytnuté v apartmánu.

Hosté mohou najít Tržiště Balti Jamm jen 6 kilometrů daleko, a Přístav hydroplánů Lennusadam jen 7 kilometrů od apartmánu. Apartmán leží ve čtvrti Mustamae. Hutorok, nabízející hostům jídla ukrajinské kuchyně, je jen 500 metrů daleko.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near Villem Accom - Next To The Adventure Spa Building! Tallinn
Vilde Apartment
Cena pouze pro mobilní zařízení

Vilde Apartment

9.4
Výjimečný 5 recenzí
677 m od ubytování
USD 115 USD 104
za noc
Laki 24 Apartments By Easyrentals
Cena pouze pro mobilní zařízení

Laki 24 Apartments By Easyrentals

8.4
Velmi dobrý 212 recenzí
996 m od ubytování
USD 134 USD 121
za noc
Saeaese 3 Apartment
Cena pouze pro mobilní zařízení

Saeaese 3 Apartment

9.8
Skvělý 76 recenzí
1.1 km od ubytování
USD 97 USD 87
za noc

    Vybavení

    Internet

    • Wi-Fi

    Možnosti parkování

    • Parkoviště

    V koupelně

    • Pračka

    Obecná zařízení

    • Zákaz kouření na místě

    Domácí mazlíčci

    • Domácí zvířata nejsou povolena !

    Důležité informace

    Přihlášení: od 16:00 do 23:59
    Odhlášení: do 12:00
    Často kladené otázky
    • Jaké atrakce jsou v blízkosti apartmán Villem Accom - Next To The Adventure Spa Building!?
      Mezi oblíbená místa poblíž apartmán Villem Accom - Next To The Adventure Spa Building! patří mimo jiné Kostel sv. Olafa, Tržiště Balti Jamm, Přístav hydroplánů Lennusadam.
    • Kolik stojí pobyt v apartmán Villem Accom - Next To The Adventure Spa Building! apartmán?
      Noční pobyt v apartmán Villem Accom - Next To The Adventure Spa Building! apartmán bude stát 57 €.
    • Jsou v blízkosti apartmán Villem Accom - Next To The Adventure Spa Building! nějaké stravovací zařízení?
      Mezi restaurace v blízkosti apartmán Villem Accom - Next To The Adventure Spa Building! patří restaurace Hutorok a Uulits, které se nacházejí jen asi 10 minut chůze.
    • Má toto ubytování typu apartmán pračku?
      Ano, pračka je v toto ubytování typu apartmán k dispozici.

    Umístění

    Map

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Zatím žádné recenze :(

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    Villem Accom - Next To The Adventure Spa Building! Tallinn

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít